HomeHakkımızda

Hakkımızda

ZendTasarım olarak İstanbul'dan tüm Türkiye’ye ve Avrupa'ya İnternet Teknolojileri ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunmaktayız. İnternet Teknolojileri denince genel algı olarak insanların aklına sadece Web Sitesi Tasarımı gelmesine rağmen, artık çok geniş ve uzmanlık gerektiren bir sektör haline gelmiştir. Bir web sitesi günümüzde bir çok farklı altyapı üzerine kurulabildiği gibi, bir çok farklı özellik ve amaç da içerebilmektedir. İnternet kullanımının her geçen gün artması ve sektördeki rekabetin hızla büyümesi İnternet Teknolojilerinin de doğru kullanımını gerektirmektedir. Sektördeki bu çeşitlilik ve bundan dolayı oluşan açık bizi; yani Zend Web Tasarım Hizmetlerinin  kuruluşuna sebep olan başlıca etken olmuştur.

ZendTasarım  olarak sektörün tüm ihtiyaçlarını ve teknolojinin tüm yeniliklerini takip edip, analiz ederek; sizlere en uygun ve en doğru seçenekleri sunmayı hedefliyoruz. ZendTasarım  tanımı altında; Mobil Çözümler,  E-Ticaret Çözümleri, Web uygulamaları, Proje Geliştirme ve Uygulama, İnternet Reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Pazarlama (SMM), İnternet Reklamcılığı, Toplu E-posta ve Toplu SMS Gönderim hizmetlerini bir arada sunmaya çalışıyoruz.

Bizi daha yakından tanımak ve detaylı bilgi için lütfen İletişime geçin.

Product Tour

The image gallery you see on this website is the Free Edition of another cool product JSN ImageShow....

JSN PowerAdmin makes your Joomla administration process easy and enjoyable. It allows you to....

JSN UniForm will bring you the new indulgence since you find out it is the easiest-to-use form...


En son site içi optimizasyon teknikleriyle, internet siteniz doğal aramalarda zaman içerisinde bulunmak istediğiniz kelimelerde önde çıkmaya başlar.


Website sayfalarınız, sosyal medyada beğeni kazanması ve kolayca yayılması için sosyal medya entegrasyonu ile yoğun ziyaretçi kazanır.


CSS 3.0 ile siteleriniz hem eski browserlarda hatasız görüntülenir, hem de standart sitelere oranla daha hızlı açılır.


Aylık, yıllık, günlük, saatlik ziyaretçi raporlarını Ülke Ülke, en detaylı şekilde ölçümleyebilir, reklam stratejilerinizi buna göre belirleyebilirsiniz.


En son site içi optimizasyon teknikleriyle, internet siteniz doğal aramalarda zaman içerisinde bulunmak istediğiniz kelimelerde önde çıkmaya başlar.


Yeni kodlama teknikleriyle internet siteleriniz her cihazda (iPad, iPhone, Android) eksiksiz açılacak şekilde hazırlanır.

Joomla templates by Joomlashine