ZENDTASARIM ®,  işletmelerin ihtiyaç duydukları web tasarımseo, dijital pazarlama ve yazılım ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamak için alanlarında uzman ekibiyle 2008 yılında kuruldu.

Kurulduğu günden bugüne orta ve büyük ölçekli web projelerinin web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılayan ekibimiz, birçok startup projelerin de ortaya çıkmasında yardımcı oldu.

Projelerden edindiği bilgi ve tecrübeyi oluşturduğu her işte kullanan ekibimiz bugün WordPress , Opencart, Özel Php entegreli yazılımlar, Google AMP tasarımlar, e-ticaret siteleri ve mobil uygulamalar, Otomasyon Programları oluşturmaktadır. Ayrıca Seo, Sosyal Medya, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Yazılım Hizmetleri Alanında Çalışamlarına Devam Etmektedir.

Performans ve yazılım yönünden en iyi ürünleri ortaya çıkarmak ve mevcut müşterin daima en güncel yazılım ve seo tekniklerine sahip olmalarını sağlamak için 2014 yılında mevcut tüm ürün ve hizmetlerini köklü olarak yenileyen şirketimiz, bugün ZENDTASARIM ® markası ile web tasarım hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Müşteri Görüşleri